Poznajemy nasze miejscowości

Dyskoteka karnawałowa

21 stycznia odbyła się dyskoteka karnawałowa. Każdy miał możliwość przebrania się . Motywem przewodnim był XX wiek. Na parkiecie można było ujrzeć  damy, hippisów, gangsterów. Królową balu została Paulina, a królem Franek.

Wystawa budowli z klocków Lego

21 stycznia zorganizowaliśmy wystawę budowli z klocków Lego. Swoje rewelacyjne konstrukcje przedstawił nam Szymon, który do wystawy bardzo solidnie się przygotował i napracował. Zwiedzanie rozpoczynało się od prezentacji multimedialnej, a potem już tylko podziwianie. Czego tam nie było! Mogliśmy zobaczyć m.in. pojazdy, scenkę z napadem terrorystycznym, scenkę z jarmarkiem. Największą furrorę robił jeżdżący pociąg. Dziękujemy Szymonowi i jego mamie za wspaniałe wrażenia!

Świąteczne śpiewanie

Ostatni dzień przed świętami upłynął w atmosferze bożonarodzeniowej. Tego dnia nie mieliśmy lekcji. Zajęcia rozpoczęły się od Jasełek w wykonaniu oddziału przedszkolnego i klasy drugiej. Potem podczas koncertu świątecznych piosenek, który zorganizował samorząd  zaprezentowali sie uczniowie klas starszych oraz pracownicy szkoły. Tego dnia odbyły sie również wigilie klasowe. To był naprawdę magiczny dzień!

Rozstrzygnięcie konkursu

W ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną rozstrzygnięto konkurs na kartkę świąteczną na drzwiach. Wszystkie klasy przygotowały piękne kartki. Wyłaniając zwycięzcę komisja konkursowa miała „ciężki orzech do zgryzienia” . Ostatecznie I miejsce zajęła klasa 8, II- klasa 2 i III- oddział przedszkolny. Gratulujemy!

Świąteczne śpiewanie

Mikołajki

6 grudnia od oficjalnego włączenia naszej szkolnej choinki rozpoczęliśmy okres świąteczny. Tego dnia dominował kolor czerwony. Uczniowie nosili na głowach czapki Mikołaja, opaski, swetry, krawaty z motywami świątecznymi. Samorząd uczniowski postarała się również o Mikołaja, który rozdawał prezenty. Młodsi uczniowie otrzymali drobne upominki, natomiast starsi kupony np.: na koło ratunkowe na sprawdzianie, dodatkową n-kę. To był świetny dzień!

Andrzejki

25 listopada zorganizowaliśmy dyskotekę andrzejkową. Julka, Lila, Agata, Milena przygotowały zabawy i wróżby andrzejkowe. O wystrój i nastrój zadbały Roksana, Lila i Małgosia. Dawno nie mieliśmy dyskoteki, więc zabawa była super. Nie możemy doczekać się następnej.

Dzień Pluszowego Misia

W tym roku w trakcie obchodów, każdy mógł przynieść swojego ukochanego pluszaka. Niektóre misie miały tyle lat co ich właściciel. Julka i Magda przeczytały  młodszym kolegom fragmenty książek, których bohaterami są misie.

Dzień Dobrej Oceny

Kolejny Dzień Dobrej Oceny za nami. Wielu koleżankom i kolegom przybyło dobrych ocen w dzienniku.

Dzień Szalonej Fryzury

28 października zorganizowaliśmy Dzień Szalonej Fryzury. Nasze koleżanki i koledzy wykazali się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością. Na głowach można było zobaczyć babeczki, pączki, jeże itp. Brawo!!!

Dzień Dobrej Oceny

REGULAMIN DNIA DOBREJ OCENY

• Od października do maja SU organizuje raz w miesiącu Dzień Dobrej Oceny;
  • W Dniu Dobrej Oceny uczniowie starają się uzyskać jak najwięcej ocen przynajmniej dobrych;
  • Opiekun SU prowadzi ranking;
  • Trzy osoby, które uzyskają w ciągu całego roku jak najwięcej ocen przynajmniej dobrych otrzymają nagrodę.

Dzień Edukacji Narodowej. Przyjęcie klasy 4 do starszej grupy wiekowej.

10 października odbyła się w naszej szkole uroczysość z okazji DEN. Tradycyjnie w trakcie tej uroczystości uczniowie klasy 4 są przyjmowani do grona starszej grupy wiekowej. Naszym pracownikom podziękowaliśmy za trud i pracę wręczając drobne, słodkie upominki. A uczniowie klasy 4 po szeregu prób uzyskali upragniony certyfikat zaświadczający, że przynależą do starszej grupy wiekowej.

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

25 września odbyły się wybory do samorządu uczniowskiego. Poprzedzone one były kampanią wyborczą, w której pięcioro kandydatów przedstawiło swoje propozycje. Po głosowaniu i podliczeniu głosów przewodniczącą została Milena. Gratulujemy!